Rozjeďte doma pořádnou party!Každý z nás určitě někdy navštívil minimálně jedenkrát za život barmanskou show nebo se chtěl stát baristou a míchat koktaily po nocích v barech a být hvězdou večera. Dělat vlastní show nebo jenom před kamarády na silvestra zamachrovat, popřípadě jedinci s duší podnikatele by si chtěli otevřít svůj podnik. Pokud jste ten poslední typ, máme pro vás dobrou zprávu, protože vám v tom dokážeme pomoci. Poradíme vám kde nakoupit důležité pomůcky, které budete potřebovat. Děti vás budou milovat a kamarádi obdivovat. Tak pojďme na to.

Chcete změnit povolání? Právě je na to správná chvíle.

Pokud se chcete stát baristou, tak jak již bylo řečeno, budete potřebovat správné pomůcky. Baristické potřeby můžete pořídit například pokud na webových stránkách barmanské potřeby Praha nebo barmanské potřeby Brno aj. dle města kde bydlíte. Je to hračka. Nestojí to ani mnoho. Doporučujeme vám si založit váš barmanský profil na instagramu a facebooku, kde můžete sdílet videa, na kterých předvádíte svou show. Prezentovat se můžete také na různých soutěžích, které se konají po celé ČR. Pokud se ovšem chcete dostat do baristické formy co nejrychleji, tak neváhejte navštívit kurzy, které taktéž mají v ČR dobrou pověst. Následně je vhodné si spíše najít zaměstnání, kde budete nějaký ten pátek zlepšovat své dovednosti a až poté přemýšlet nad založením svého podniku. Je to dlouhá, ale za to zasloužená cesta za jistým úspěchem. Baristy si totiž spousta podniků zve na své akce jako součást programu a proto je pro ně velmi jednoduché pracovat na volné noze jako freelanceři  Můžete si vytvořit i své webové stránky, aby byla větší šance, že Vás někdo osloví.

 

Nebojte se jít za svým snem. Pokud nejste spokojení se svým stávajícím zaměstnáním a chcete se stát právě baristou, nebojte se toho. Výsledek bude určitě skvělý, jen je potřeba mít hodně snahy a pilně cvičit. Ovšem všechno se jde naučit! Můžete začít trénovat a předvádět své kousky nejprve rodině a pak se pustit do něčeho většího. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *