Dovolte nám představit hvězdy na trhu gastronomie!Rádi bychom vám v tomto článku představili dvě světové firmy v oblasti gastronomie. Jedná se o světovou špičku v oblasti cukrářství. Konkrétně se jedná o firmu Alcas, která byla založena v roce 1963 a byla založena v Itálii, kde má také sídlo. Firma Alcas vyrábí sladkosti na velmi vysoké úrovni. Druhou firmou, kterou bychom Vám rádi představili je firma kterou možná znáte a to sice firma Asber. Firma Asber se zabývá naopak výrobou elektroniky v gastronomickém průmyslu a je v tom velmi úspěšná. Nebudeme vás zdržovat a hned se vrhneme na bližší informace.

Alcas

Alcas  o sobě říká, že jsou úspěšní právě z toho důvodu, že jim Itálie sídlí v Itálii, kde jsou schopni vyrobit 95% veškeré své produkce. Společnost Alcas je kvalifikována jako jedna z nejznámějších v Evropě a propaguje se jako firma, která je šetrná k životnímu prostředí na kterém jim záleží. Je to firma od které bychom se mohli hodně učit, ale můžeme se alespoň vymluvit na to, že měli více času na vyladění detailů než my. Alcas taky udělal velký krok v boji proti plastům, které ze své produkce se snaž vyřadit

Asber

Asber naopak produkuje elektroniku. Přesněji vestavěné kuchyňské vařiče, myčky na nádobí a mražáky. Všechny jejich zařízení jsou multifunkční a můžeme od nich očekávat stoprocentní kvalitu. Firma je pyšná na design a provedení svých výrobků. Říká, že jsou snadné pro obsluhu a šetří energii a čas.

Doufáme, že se vám naše krátká prezentace těchto gigantů v oblasti gastronomie libila. Pokud toužíte po inspiraci ze světa sladkostí neváhejte si zakoupit produkty od Alcas. Pokud potřebuje spíše něco ze světa elektroniky… Asber.. správná volba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *