Jak z mála udělat mocProfi design, úžasná skladnost, skvělá konstrukce a rozložitelnost. Tím vším se vyznačují banketové stoly. Můžeme je najít ve více provedení a je to jedno s nejdůležitějších vybavení hotelů. Potřebujete být připraveni na velké množství zákazníků a rozkládací stoly s pevnou konstrukcí jsou skvělá volba. Banketové stoly můžete najít opravdu ve velké škále barev a  provedení. Každý si vzpomínáme na těžké stoly, které jsme museli přenášet a všechno začít chystat mnohem dříve, než bylo potřeba. S tím je již konec. Banketové stoly vám budou příjemnou variantou, která nahradí váš současný nábytek a zajistí vašim zákazníkům možnost si stůl kdykoliv zvětšit.

Jaké druhy banketových stolů máme?

Banketové stoly se dělí do kategorii můžeme najít základní, H,L,T,K. Každý z nich se vzdáleně podobá tvaru písmena podle názvu. K je dokonce typ barový. Poté existuje řada EC, která následně má ještě za pomlčkou další značení. Písmena značí kombinaci předchozích prvotních základních tříd banketových stolů. Cenově se pohybujeme mezi 1500 korunami, ale některé modely mohou být i kolem 3000 korun. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Doporučujeme vše nakupovat ve velkoobchodě, aby cena byla co nejvýhodnější. Pochopitelně se zde nebavíme pouze o kvalitních stolech, ale také k nim patří i vysoce kvalitní skládací židle taktéž v mnoha barvách a stylech.

 

Udělejte si radost a nakupujte si banketové stoly, které vám ušetří váš drahocenný čas. Uvidíte, že vaši zaměstnanci budou jásat nad vymožeností tohoto nábytku a zákazníci uvítají více místa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *